sowie

Newsy, informacje z regionu Wałbrzycha i okolic z 2010 r.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Cuda na kiermaszu
2012-02-01 09:17

 Rozstrzygnięte zostały konkursy na najładniejszą pisankę i palmę wielkanocną w Świebodzicach. Już po raz czwarty dzieci i młodzież z miasta oraz okolic przygotowały ręcznie robione cudeńka: misterne stroiki, pisanki, kurczaczki, no i oczywiście plamy wielkanocne. Jury przez ponad godzinę wybierało prace, które ich zdaniem zasługiwały na nagrody i wyróżnienia. W tym roku wiele było prac zaskakujących pomysłem i precyzją wykonania. Zachwyt komisji wzbudziła np. oryginalna palma, wykonana w całości z różnego rodzaju cukierków. 


 Nie dość że ładna – to jeszcze całkowicie jadalna! Koronkową robotą popisał się autor koszyczka z pisankami, które zostały wykonane (i koszyczek i jajka) z kolorowego papieru, specjalnie złożonego i połączonego ze sobą. Nie brakowało także tradycyjnych pisanek, barwionych łupinami z cebuli. Wszystkie piękne prace będzie można kupić na kiermaszu wielkanocnym, który jutro (środa, 31 marca) o godz. 10. rozpocznie się przed ratuszem.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: