sowie

Newsy, informacje z regionu Wałbrzycha i okolic z 2010 r.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Bliźniak udawał brata
2012-02-01 09:18

 brata Policjanci z Komisariatu I w Wałbrzychu zatrzymali 17-letniego chłopca, który podczas legitymowania okazał funkcjonariuszom paszport należący do jego brata bliźniaka. Chciał w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za popełnione wykroczenie. Stróżom prawa w pierwszym momencie nie przyszło do głowy, że „takich” prawie identycznie wyglądających 17-latków może być dwóch. Dopiero w momencie wykonywania sprawdzeń nasunęły się pewne wątpliwości.


 To dało przyczynek do kolejnych czynności procesowych w toku, których jednoznacznie wyjaśniono, że zatrzymany przez patrol „jedynki” nie jest tym, za którego się podaje. 17-latek, z którym mieli niewątpliwą przyjemność policjanci okazał się być poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Świdnicy w celu doprowadzenia do tamtejszego zakładu poprawczego, a dla dopełnienia aktualnego „dosje” młodzieńca okazało się również, że śledczy podejrzewają go, o to że 20 marca 2010roku ukradł dwa telefony komórkowe wartości blisko 900 złotych. Został on umieszczony w policyjnym areszcie wałbrzyskiej komendy. Teraz oczekuje na transport do zakładu poprawczego, a w następnej kolejności, na spotkanie z sędzią dla nieletnich.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: