sowie

Newsy, informacje z regionu Wałbrzycha i okolic z 2010 r.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zatrzymał po służbie
2012-02-01 09:20

 Dzielnicowy komisariatu I w Wałbrzychu, będąc po służbie, zatrzymał na gorącym uczynku trzech młodzieńców w wieku 16, 18 i 19 lat, którzy kamieniami porysowali szyby wystawowe w kilku placówkach handlowych przy ulicy Głównej. - Jadący prywatnym samochodem osobowym dzielnicowy komisariatu I w Wałbrzychu zauważył trzech mężczyzn dewastujących witryny wystawowe w kilku sklepach przy ulicy Głównej.


 Zatrzymał wszystkich trzech wandali i powiadomił dyżurnego komisariatu. Młodzieńcy byli pod znacznym wpływem alkoholu. Straty spowodowane ich działaniem, tylko w jednej placówce wyceniono na 10 tys. złotych. Teraz śledczy z „jedynki” muszą dotrzeć do pozostałych pokrzywdzonych i przyjąć stosowane wnioski o wszczęcie dalszych działań oraz wycenić pozostałe straty. Z wstępnych wyjaśnień młodzieńców wynika, że zrobili to po prostu pod wpływem alkoholu i z głupoty. Dwóm dorosłym wandalom grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast nieletni o dalszych swoich losach dowie się od sędziego rodzinnego – wyjaśnia Jerzy Rzymek, oficer prasowy wałbrzyskiej policji.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: